Afdrukken
 

Koelverse maaltijden

Wat

Elke inwoner van hoogstraten die door ziekte, ouderdom of een handicap niet meer zelfstandig kan instaan voor het bereiden van een maaltijd, kan beroep doen op onze dienst koelverse maaltijden.

7op 7 kan er een koelverse maaltijd worden verkregen. Er wordt 3 maal per week aan huis geleverd.
Elke maaltijd bestaat uit soep, hoofdschotel en dessert. Dieetmaaltijden kunnen aangevraagd worden. OCMW Hoogstraten en Sodexo werken voor het bereiden en bedelen van de maaltijden. In een centrale keuken van Sodexo worden de maaltijden vers bereid en vervolgens snel afgekoeld; Sodexo zorgt voor voldoende variatie in de maaltijden, maakt gebruik van seizoenproducten en verwerkt streekgewoontes in het menuplan.

De gerechten zijn kant en klaar. Het enige wat u dient te doen is de maaltijd opwarmen in de microgolfoven.

Hoe

De aanvragen dienen te gebeuren bij de verantwoordelijke van de thuiszorgdiensten
De eerste bestelling moet in principe 7 dagen op voorhand worden doorgegeven.

Kost

De verantwoordelijke van de thuiszorgdiensten bepaalt de prijs van de maaltijden aan de hand van het gezinsinkomen. Ze baseert zich op barema‘s vastgelegd door de Raad voor Maatschappelijk Welzijn.

Meer info

Katelijne Hoet
Tel.: 03 340 21 51
Email: thuisdiensten

Administratie thuisdiensten
Jup Van Merode
Tel.: 03 340 21 51
Email: thuisdiensten