Stad Hoogstraten|VisitHoogstraten|UiT in Hoogstraten
Korte inhoud vereniging
Voor 55+ Mensen samen brengen om te sporten: turnen, petanque, fietsen, deelnemen aan sport en spelnamiddagen. Mensen samen brengen om te kaarten en rubiekubben. Mensen samen brengen 5 maal per jaar tijdens een ledenvergadering Gezellig samen zijn met ontspanning, soms een voordracht die onze leden aanbelangd, en een maaltijd. Al onze binnen activiteiten gebeuren in de parochiezaal van Meerle.
Categorie
Ouderen
Waar is de vereniging actief?
Meerle
Geschikt voor kinderen/jongeren
Nee
Adres verenigingslokaal

2320 Hoogstraten
België
Telefoonnummer
0476458124
E-mailadres
martens.jos@telenet.be
Bijkomende info
Om wat geld in bakje te krijgen houden wij elk jaar een smoutebollen en pannenkoekendag. Dit om de kosten voor onze leden te beperken.