Stad Hoogstraten|VisitHoogstraten|UiT in Hoogstraten
Korte inhoud vereniging
Wij zijn een gezellige en gastvrije vereniging waar je een leuk potje petanque kan spelen. Wij nodigen u van harte uit om eens te komen kijken. Gedurende het hele jaar kan iedereen kennis maken met de petanquesport. Bij onze vereniging kan zowel recreatief als op wedstrijdniveau worden gespeeld. We hebben volop speelmogelijkheden, zowel binnen als buiten. Er wordt gespeeld op woensdagnamiddag, woensdagavond en vrijdagnamiddag. Op de namiddagen kan u terecht vanaf 13u30 en op woensdagavond vanaf 19u. Op deze dagen zijn er altijd mensen aanwezig die u iets meer kunnen vertellen over de sport, de vereniging of de activiteiten die onze vereniging u te bieden heeft. Kom 'ns kijken en speel een keer mee om de sport te ervaren. Wil je komen petanquen met familie, vrienden, vereniging of bedrijf, het kan allemaal. Wens je hieromtrent meer info te ontvangen stuur dan een mail naar pcmarkdal@gmail.com Wil je enkel komen kijken en iets nuttigen... dat kan ook. Kortom: de koffie staat klaar als de deur open staat!
Categorie
Sport
Waar is de vereniging actief?
Meer
Geschikt voor kinderen/jongeren
Ja
Adres verenigingslokaal
Hoogeinde 74 A
2321 Meer-Hoogstraten
België
Telefoonnummer
0475535903
E-mailadres
pcmarkdal@gmail.com