Stad Hoogstraten|VisitHoogstraten|UiT in Hoogstraten
Korte inhoud vereniging
Natuurpunt Markvallei is een afdeling van Natuurpunt vzw met als werkgebied, de gemeenten Hoogstraten, Rijkevorsel en Baarle-Hertog.Natuurpunt is een onafhankelijke vrijwilligersvereniging die zorgt voor de bescherming van kwetsbare en bedreigde natuur in Vlaanderen. Onze afdeling Natuurpunt Markvallei richt zich speciaal op de Noorderkempen.Vanuit deze doelstelling ontwikkelen wij een breed aanbod van activiteiten. Een greep hieruit: Wij organiseren wandelingen in de natuur, bieden natuurcursussen aan over allerhande thema’s, organiseren educatieve programma’s voor jong en oud om de natuur beter te leren kennen en er van te kunnen genieten. Wij kopen kwetsbare natuurgebieden aan om de natuur te beschermen en beheren deze met ons eigen vrijwilligersteam. Daarnaast houden wij met onze vrijwilligers Bezoekerscentrum Vallei van het Merkske – De Klapekster in Wortel-Kolonie open.
Categorie
Sociocultureel
Waar is de vereniging actief?
Hoogstraten
Meer
Meerle
Meersel-Dreef
Minderhout
Wortel
Geschikt voor kinderen/jongeren
Ja
Adres verenigingslokaal
Kolonie 41
2323 Hoogstraten
België
Telefoonnummer
03 383 02 08 (alleen tijdens de openingsuren bezoekerscentrum)
E-mailadres
info@natuurpuntmarkvallei.be
Bijkomende info
https://www.natuurpuntmarkvallei.be/