Stratenloop

36ste stratenloop Hoogstraten - Woensdag 2 juni 2021

Sportraad en sportdienst wachten nog even de evolutie van de preventiemaatregelen voor Covid-19 af om te beslissen welk soort organisatie mogelijk is voor de 36ste stratenloop Hoogstraten. De informatie hieronder is van de 35ste editie en wordt aangepast van zodra er meer duidelijkheid is ... 

De stratenloop wordt georganiseerd met dank aan onze sponsors: Desta, Gevelstenen en kleiklinkersCoöperatie Hoogstraten, Sportcity Merksplas, Versmissen Janssens & Partners, bank en verzekeringenSpranco-matic, alles over water weten ...  en Toyo Tires.

De inschrijvingen zijn afgesloten. Enkel door hier in te schrijven kon je kans maken op één van de prijzen (1 inschrijving per persoon). Let wel op ... je zal bij winst moeten aantonen door registratie op Strava dat je op woensdag 10 juni minstens 5 km vanuit je kot hebt gelopen.

Gratis

Onder de deelnemers worden 70 prijzen verloot:
- 35 waardebonnen van Hoogstraten ter waarde van € 20
- 35 goodiebags van onze trouwe sponsors

Prijzen dienen opgehaald te worden in Hoogstraten en worden niet verstuurd. 

Met dank aan onze trouwe sponsors:
- Desta 
- Coöperatie Hoogstraten
- Sportcity
- Spranco-Matic
- Toyo Tires
- Versmissen, Janssens & Partners 

Volgende personen winnen een cadeaubon van Hoogstraten van € 20:
Beyens Dorien, Bruurs Jolien, Coninx Carl, Dedeystere Femke, Dictus Kitty, Dierckx Jana, Hagenaers Zoë, Hendrickx Jan, Hens Kato, Jansen Sam, Jespers Floor, Koyen NIels, Lemmens Tesse, Mertens Ruben, Nouws Jan, Oomen Eddy, Pluijm Lian, Raats Hans, Snoeijs Sander, Sprangers Tinne, Van Bergen Liesbeth, Van Den Heuvel Hilde, Van Gastel Elien, Van Gastel Saar, Van Ham Ellen, Van Huffel Nele, Van Looveren Karine, Van Looveren Deborah en Vriens Winny
Bij 5 winnaars is het nog wachten op de controle van de registratie ...

Volgende personen winnen een goodiebag van de trouwe sponsors van stratenloop Hoogstraten:
Adams Seppe, Adams Heleen, Bevers Wout, Ceusters Kevin, Christianen Lars, Cuypers Bob, Desmedt Piet, Fockaert Kobe, Geypen Hans, Gommers Patrick, Goossens Jolan, Hermans Axl, Herygers Mathias, Herygers Hilde, Janssens Sylvia, Kil Ellen, Lauryssen Lenthe, Martens Jens, Moelans Els, Rombouts Bent, Rombouts Michiel, Sprangers Marthe, Stes Ann, Van Accom Dieuwke, Van Aperen Anne, Van Den Broek Inge, Van Den Kieboom Ans, Van Doninck Wim, Verheyen Thomas, Verhoeven NIck en Wittenberg Marion.
Hier wachten we nog op de controle van de registratie voor 4 winnaars ...

Proficiat aan alle winnaars en deelnemers!